Każde przedsięwzięcie, niezależnie od wielkości, potrzebuje odpowiedniej komunikacji z otoczeniem. compactPR oferuje doradztwo w zakresie PR oraz wdrożenie działań komunikacyjnych. Dzięki doświadczeniu we współpracy z firmami różnej wielkości, potrafimy stworzyć i uruchomić strategię komunikacji dostosowaną zarówno do potrzeb firmy jak i do jej możliwości finansowych. Możemy zająć się kompleksowo komunikacją Twojej firmy lub doradzać na etapie, na którym takiego doradztwa potrzebujesz.

PR nie jest tylko dla dużych. Jest zdecydowanie dla każdego.

Strategia komunikacji
Wytyczamy
cele
Aby Twój dialog z otoczeniem miał sens musi mieć swoje cele. Czy chcesz, by Twoja firma była postrzegana jako szybka i niezawodna? Najtańsza na rynku? Dbająca o jakość? Określenie celów do podstawa do dalszych działań. Tylko znając swoje cele możesz prowadzić skuteczną komunikację.
Określamy grupy odbiorców
Twoi odbiorcy to nie tylko klienci. To też kontrahenci, dostawcy, firmy kurierskie, z którymi współpracujesz. Dobre relacje z nimi wszystkimi z pewnością wpłyną na rozwój Twojego biznesu.
Wybieramy narzędzia
Czy FB jest najlepszy dla każdej firmy? Zdecydowanie nie. Musisz podążać za swoimi klientami i być tam, gdzie oni szukają Ciebie. Nie zawsze jest to FB :)
Tworzymy plan działania
Ostatnim etapem przygotowań jest przygotowanie komunikacji werbalnej i wizualnej, czyli tego, co publikujesz na swojej stronie internetowej, jak konstruujesz maile, newslettery, jak komunikujesz się w mediach społecznościowych.

Zapraszam
Magdalena Felczak